Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do uroczego miejsca – Villa Romano – to willa położona w cichej i spokojnej okolicy. Urocze osiedle domków jednorodzinnych, z dala od hałasów i zgiełku miasta, bezpośrednie sąsiedztwo pięknych lasów kielecczyzny powoduje, że każdy poczuje się u nas zrelaksowany i wypoczęty.

U nas poczujesz się jak w domu
Rano obudzi Państwa śpiew ptaków i domowe śniadanie, wieczorem uśpi szum lasu, cisza i spokój. Dla zwolenników regionalnej kuchni polskiej polecamy wspaniałe restauracje Leśny Dwór i Stangret (w pobliżu pensjonatu – ok. 1 km, można przejść przepiękną ścieżką brzegiem lasu), natomiast dla zwolenników kuchni śródziemnomorskiej polecamy obiady i obiadokolacje w restauracji La Cucina (oryginalne włoskie dania – ok. 1 km). Łatwy dojazd z możliwością zaparkowania samochodu. Do dyspozycji naszych gości jest ogrodzony parking.

U nas aktywnie spędzisz czas
Nasza willa położona jest na skraju lasu, przez który biegną liczne trasy spacerowe, rowerowe, oraz ścieżka zdrowia. W okresie zimowym miłośnicy białego szaleństwa mogą korzystać z wyciągu narciarskiego (400 m od pensjonatu) oraz wyciągu krzesełkowego (ok. 2 km od pensjonatu), bardzo ciekawych i różnorodnych tras narciarstwa biegowego (jedna z nich biegnie pod oknami pensjonatu). W pozostałej części roku polecamy piesze wycieczki po górach świętokrzyskich (jeden ze szlaków biegnie przy willi), wyprawy rowerowe zarówno po terenach leśnych i górskich jak i szosowych, a także jazdę konną (ośrodek jazdy konnej, organizacja kuligów w okresie zimowym – ok. 1 km). Dla rodzin z dziećmi w lesie czekają bezpieczne i nowoczesne place zabaw.